Mrowienie ciała, wypryski i świąd w okolicach odbytu i krocza

Witam 3 lata temu zaraziłem się rzeżączką prawdopodobnie się z tego wyleczyłem biorąc antybiotyki bez probiotyków. Od tego czasu cały czas dolegliwości: jestem bardzo słaby(nie mam takiej siły jak zawsze), mrowienie ciała, wypryski i świąd w okolicach odbytu i kroczu i raz po raz pęka mi skóra pomiędzy palcami na stopie oraz mam powiększoną poduszkę. Mam problemy z zatokami a jesteś po zabiegu prostowania przegrody. Wszystkie badania krwi mam w porządku.

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez badania nie da się postawić diagnozy, radziłabym skonsultować się z dermatologiem w sprawie Pana problemów skórnych.
Pozdrawiam

Należy zgłosić się z problemami do dermatologa, tylko dokładnie badanie pozwoli na obranie odpowiedniego kierunku diagnostycznego i odnalezienie przyczyny tych zmian. Poza tym zmiany skórne muszą zostać dokładnie i odpowiednio obejrzane przez specjalistę, sam opis jest niewystarczający niestety.