Mrowienie w okolicach końcówek żeber pod klatką piersiową

Witam. Od kilku dni czuje dziwne delikatne łaskoczące mrowienie w okolicach końcówek żeber pod klatką piersiową. Co dziwne wszystko przechodzi przy wysiłku fizycznym. Nie mam żadnych problemów z układem pokarmowym. Wszystkie badania krwi są w normie. Dolegliwość czuje na powierzchni żeber jakby z mięśni. Czy powinienem się martwić? Czy stres może objawiać się w taki sposób? Mam również esowate skrzywienie kręgosłupa. Możliwe ze zaczyna coś się dziać od kręgosłupa?

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są nieswoistą reakcją na czynniki stresogenne. Z Pana opisu nie wygląda, że pochodzą od kręgosłupa. Nie ma powodów do niepokoju.