Myśli samobójcze, zaburzenia hormonalne i zmęczenie

Witam,bardzo zle się czuje ostatnio wyjątkowo,mam myśli samobójcze,potworne zmęczenie,silne poczucie bezsensu życia i beznadziei,chce tylko spać i nic nie czuć,w nocy pojawiają się stany lękowe,żazywam Nexpram od 1,5 roku,mam zaburzenia hormonalne,duże niedobory wit D,żażywam letrox,nolpaza,siofor od miesiąca,inne schorzenia leczę od dawna,nie wiem czy deresja to wynik tych zaburzeń czy nie, mam chwiejne samopoczucie.Izoluję się.Chcialabym stanąć na nogi,ale nie jestem w stanie wstać z łóżka.

Dzień dobry,

A czy poza stosowaną farmakoterapią podjęła Pani psychoterapię ?
Jeżeli nie, to proszę udać się do psychoterapeuty na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.

Myślę, że po półtorarocznej nieskutecznej kuracji czas na zmianę leczenia psychiatrycznego. Towarzyszące choroby zdecydowanie nie poprawiają samopoczucia, ale jest realna szansa, że po zmianie leku przeciwdepresyjnego poczuje się Pani lepiej.