Nabrzmienie nogi po obdarciu skóry

Po obdarciu skóry, nabrzmiała mi noga. Kilka dni później opuchlizna zeszła, lecz nie do końca oraz pozostał siniak i dość spora gula w miejscu skaleczenia. Czy jest się czego obawia. Czy to pora aby wybrac sie do lekarza?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecam wizytę u chirurga. Trzeba wykluczyć zakażenie oraz ewentualnie wdrożyć leczenie. Pozdrawiam.