Naciekanie tarczycy w wyniku badania TK

Witam Mam pytanie mam opis TK co z niego może wynikać.W badaniu TK widoczna znacznie powiększona,zmieniona tarczyca o wymiarach ok.45*33*50mm.,która wydaje się naciekać obustronnie górną część chrząstki tarczowatej krtani oraz tkanki miękkie w okolicy nadgłośniowej.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do endokrynologa lub lekarza zlecającego powyższe badanie.