Nadmierna potliwość pod pachami a zabiegi z wykorzystaniem lasera

witam mam problem z nadmierna potliwoscia pod pachami probowlem juz wszystkiego z apteki ale nic nie pomaga lub obniza poziom na jakis czas ale nie na dlugo slyszalem ze sa jakies zabiegi laserowe badz operacja wyciecia gruczolu potowego pod pachami prosze o porade i gdzie mozna zrobic takie zabiegi z gory dziekuje

Witam,
sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej i rozważenie wykonania zabiegu leczenia nadpotliwości przy zastosowaniu toksyny botulinowej.
Cała wizyta to ok godziny czasu,do zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe preparatem w kremie dzięki czemu zabieg nie jest bolesny.
Od ok 8 lat wykonuję ten zabieg zarówno w okolicy pach,dłoni oraz stóp u swoich pacjentów...