Nadmierna potliwość podczas ruchu a nerwica

Witam mam 21 lat i od jakiegoś czasu pocę się podczas spaceru. Po 10min spaceru zaczynam odczuwać ciepło i pocą mi się plecy. Boli mnie troche też w dolnym odcinku kręgosłupa podczas chodu. Zauważyłem też od paru lat iż mam zimne lekko spocone kończyny. W czasie snu stają się one normalne lecz z 20min po przebudzeniu wracają do tego samego stanu. W nocy się nie pocą. Czy to wszystko może mieć stosunek z nerwicą , nieraz odczuwam szybsze tętno? Pozdrawiam.

Witam,
może ale nie musi to być skutek nerwicy. Warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli jest Pan pod opieką lekarza, zachęcam do omówienia z nim tej kwestii. Pozdrawiam.