Nadmierna potliwość prawej strony głowy podczas spożywania posiłku a uszkodzenie układu nerwowego

Mam problem z nadmierną potliwością prawej strony głowy. Dolegliwość ta występuje tylko wtedy kiedy spożywam jakiś posiłek a zaraz po zaprzestaniu ustępuje. Dość krępująca sprawa. Trwa to już u mnie 10 lat. Może przyczyną jest nerwica serca którą wnioskuje że mam. Czasem pocenie ustaje i prawie go nie odczuwam ale są to rzadkie sytuacje takie jak: duży głód, po spożyciu alkoholu, po znacznym wyciszeniu emocjonalnym.Czy to jest nie odwracalne uszkodzenie układu nerwowego? Prosze o odp i dziękuje

Czy był Pan na jakiejkolwiek wizycie lekarskiej, czy też diagnoza nerwicy czy uszkodzenia układu nerwowego to niepotwierdzone niczym dywagacje? Proszę na początek udać się na badania neurologiczne, a także konsultację psychologiczną - skoro potliwość nie pojawia się w warunkach obniżonej kontroli emocjonalnej, być może problem ma podłoże psychiczne, a nie neurologiczne. Ale o tym może zadecydować specjalista jedynie po osobistej wizycie. Proszę udać się na badania lekarskie i psychologiczne. Pozdrawiam.

Mi to bardziej wyglada na zaburzenie nerwicowe zwiazane z odzywianiem niz uszkodzenie mozgu.
Nerwice leczy sie poprzez psychoterapie i leki od psychiatry. Prosze sie udac na konsultacje do wymienionych specjalistow.
Pozdrawiam!