Nadmierna potliwość przy zmianie temperatury w otoczeniu

Dzień dobry, od kilku miesięcy moje ciało bardzo źle reaguje na delikatne nawet zmiany ciepła (np. kiedy się ubieram lub gdy wychodzę z zewnątrz do pomieszczenia) - dosłownie całe ciało obficie oblewa się potem (oprócz dłoni wszystkie części ciała). Do tego drżą mi dłonie i nogi, włosy na całym ciele są tak słabe, że moge je wyjmować. Endokrynolog wykluczył nadczynność tarczycy, psychiatra zaburzenia mentalne. Gdzie powinienem się udać kolejno i co mi może być?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.