Nadmierna senność u 24-latki

Jakie mogą byc przyczyny problemów z budzeniem sie? Nastawiam rożne melodie, trzymam budzik poza zasięgiem reki. Wykluczam problemy motywacyjne - często zdarza mi sie, ze mam cos ważnego rano i wiem ze musze wstac, a mimo tego zasypiam. Czasami nawet gdy ktos mnie budzi to rozmawiam z ta osoba przez sen i nie wstaje. Mam intensywny tryb zycia, ale poprawilam odżywianie i staram sie spac jak najwiecej. Poprawy niestety nie ma. Co jeszcze moze pomoc?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej przycyzną jest przezmęczenia i brak wystarczającej ilości snu. Dokładniej mógłbym to stwierdzić po ocenie nawyków związanych z higieną snu. Możliwe, że problem tkwi w tym jak i gdzie Pani śpi.