Nadmierne wypadanie włosów od kilka miesięcy

Mam 25 lat 58kg 168cm. Od dluzszego czasu zmagam sie z nadmiernym wypadaniem wlosow w kilka miesiecy stracilam połowę stosowalam rozne srodki zew. I wew. Mam tez tradzik plecy twarz dekolt. Przytylam a nigdy nie mialam problemow z waga. Zawsze mam wzdety brzuch badania: insulina 5, 4 glukoza 81, 0., 17hydroksyprogesteron 1, 59, testosteron 30, 83, prolaktyna 177, 60, TSH 1, 160, anty-Tpo 5, 86. Cytologia usg jsmy brzusznej gadtoskopia wyszy ok.

W takich sytuacjach często zalecam swoim pacjentom mezoterapie osoczem bogatopłytkowym lub specjalnie do tego celu przeznaczonymi koktajlami witaminowymi. Wyniki leczenia sa zachęcajace.
Pozdrawiam i zachecam do kontaktu.
Ewa Rybicka