Nadmierne wypadanie włosów po mankietowej resekcji żołądka

Witam mam problem z włosami otóż przeszłam operacje mankietowej resekcji żołądka przed operacja ważyłam 88 kilo ale zostalam zakwalifikowana do zabiegu operacje miałam w maju teraz waze 68 kg problem w tym ze włosy wychoda mi garściami boje się ze wyłysieję brslam renowastin i rewalid nic nie pomaga

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.