Nadżerka szyjki macicy i częste bóle w okolicy jajników

Witam serdecznie, mam pytanie ponieważ ostatnio byłam u ginekologa i stwierdził u mnie nadżerkę na szyjce. W dodatku przekonywał mnie bym wykonała badania dodatkowe oczywiście płatne u niego. Postraszył mnie że mogę od tego umrzeć. Gdy zapytałam czy jest możliwosć zrobienia ich na fundusz to się obraził. Nagle przestał być miły i ze złośliwym komentarzem powiedział że najpierw powinnam schudnąć a potem mu głowę zawracać. Zwróciłam się do niego bo mam częste bóle w okolicach jajników.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z innym specjalistą ginekologiem. Jak najbardziej ma Pani prawo wykonać badania na fundusz.