Napadowa tachykardia i przelewanie się w okolicach serca

Dzień dobry.Proszę o pomoc.Od dwóch miesięcy mam dziwne bóle,pieczenie,przelewanie się w okolicy serca a także napadową tachykardię (140 uderzeń na minutę),szarpanie serca,które mnie budzi w nocy.Bardzo łatwo się męczę i sapię,mam duże skoki ciśnienia.Kardiolog po zbadaniu powiedział,że to wypadanie zastawki mitralnej i szmery w sercu.Jednak po zrobieniu (kilkakrotnym)EKG i Echo Usg serca wszystko jest ok.Mam także kifozę piersiową.Zrobić holter serca?Boję się zawału.Mam 180 cm i 70kg wagi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu i łącznej analizie wykonanych juz badań.