Napadowy ból w prawym boku po żebrem

Witam :) Czuje napadowy ból w prawym boku pod żebrem. Ból pojawił sie już w tamtym roku o tej samej porze. Lekarz przepisał mi furaginum i ból ustał ale teraz na nowo powrócił.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza celem wykonania badania klinicznego, badań laboratoryjnych i ewentualnych badań obrazowych (USG jamy brzusznej). Może to być nawrót infekcji układu moczowego (także inne zmiany związane z wątrobą czy pęcherzykiem żółciowym). Pozdrawiam