Napadowy świąd warg sromowych i odbytu

Witam,męczę się od ok 3lat z bardzo uporczywym świądem warg większych sromowychi odbytu,po zatym niemam żadnych zmian, świąd jest napadowy,najbardziej po kąpieli w nocy,używam płynu hipoalergicznego i odzieżpiorę w proszku jelp dla dzieci.badania ogólne ok,cukier,tarczyca w normie.maści tj flucinar n,clotrimazolum,elitasone,pimafucort,mupirox,atarax hydroxyzini,clemastinum,beloderm,fexofast się nie sprawdziły,poprawa była do 2-5 dni, prosze o pomoc gdzie jeszcze może mi ktoś pomóc,pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa lub dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.