Napady gorąca, kołatanie serca, ucisk w głowie i mroczki przed oczami

Witam! Od kilku dni zaczynam sie źle czuć, zawsze o podobnej wieczornej porze czy to w pracy czy na zakupach dostaje dziwnego napadu goraca ,serce szybciej bije i ucisk w glowie jak bym dostal jakiegos w niej cisnienia, dostaje lęku że zaras strace przytomnosc i tez tak sie czuje i dziwne oslabienie raz nawet mroczki przed oczami i teraz ten ucisk w glowie czuje prawie caly czas i w skroniach dziwne ze teraz nawet przy jedzeniu mi sie tak zrobilo. Co to moze byc -Piotr 31 lat

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pana objawy mogą być związane ze skokami ciśnienia tętniczego. Sugeruję konsultację kardiologiczną, podczas której lekarz zadecyduje o dalszej diagnostyce, np. Holterze ciśnieniowym.