Napady swędzenia w okolicach intymnych i czerwone plamki

Witam. Mam trochę wstydliwy problem. Od jakiegoś czasu miewam napady swędzenia w okolicach intymnych, oraz zauważyłem w kilku miejscach czerwone plamki. Co to może być? I do jakiego specjalisty się udać, do dermatologa czy do urologa? Nie miałem ostatnio żadnych stosunków seksualnych, wiec trudno by było o sytuacje abym mógł się czymś zarazić.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem. Do zakażenia mogło dojść na drodze kontaktu z patogenem np. w toaletach publicznych.