Napady złości i myślenie o śmierci

Witam, jestem mamą 2 dzieciaków, mieszkam z mężem i jego rodzicami.Mąż pracuje za granicą a ja zostawiłam swoja rodzinę i znajomych dla niego. Często mam wszystkiego dość, kocham moje dzieci ale często krzyczę na nie, wściekam się z błahych powodów. Nieraz mam ochotę urzec , ale co z dziećmi. Nie wiem czy mam z tym iść do lekarza czy porostu wypocząć. proszę pomóżcie.
KOBIETA ponad rok temu

witam,
czytam, że znajduje się Pani w ciężkiej sytuacji. Ukochany mężczyzna, dla którego wiele Pani poświęciła jest daleko, dzieci mimo że kochane potrafią być męczące i upierdliwe, brak bliskości swojej rodziny pochodzenia i przyjaciół nie pomaga w odnalezieniu się w takiej sytuacji. Głęboko wierzę że każdy z nas jest ekspertem od siebie samego i wie najlepiej co dla niego jest ważne i potrzebne. U Pani padł pomysł wypoczynku- jest to jakieś rozwiązanie.Są jednak momenty, kiedy potrzebne jest wsparcie kogoś z zewnątrz- jeżeli poczuje Pani potrzebę takiego wsparcia będzie to moment odpowiedni na umówienie się na wizytę u psychologa.
pozdrawiam!

Dzień Dobry Pani,

Mocno zachęcam Panią do zadbania o siebie, gdyż jest Pani wyczerpana fizycznie i psychicznie, czuje się osamotnioną, pewnie bez wsparcia Męża i Teściów.

Proszę nie zwlekać, sugerowałabym zwyczajną rozmowę z psychologiem, żeby skutecznie zadbała Pani o siebie, o swoje potrzeby i zastanowiła się co naprawdę dla Pani jest najważniejsze.

Proszę już teraz podzielić się z Mężem na temat Pani obaw i poprosić Męża o zaopiekowanie się Dziećmi, żeby w tym czasie Pani mogła zregenerować swoje siły (np. spacer, taniec-coś co Pani sprawia przyjemność, a nie ma na to czasu, albo niechaj to będzie czas tylko dla Pani, że leży Pani w swoim pokoju i zbiera myśli (np. przez 2 godz.)
i nikt Pani wtedy nie przeszkadza...

Jak się to Pani podoba?

Życzę Pani żeby odkryła Pani radość w codzienności,
Irena Mielnik-Madej