Napięcie brzucha w ósmym tygodniu ciąży

Witam, jestem w 8 tygodniu ciazy od kilku dni brzuch mi twardnieje i jest bardzo napiety. Czy to jest normalne? W pierwszej ciazy tego nie mialam i nie wiem czy powinnam sie tym martwic. Bede wdzieczna za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Takie objawy mogą się pojawiać, ale napisała Pani ze brzuch jest bardzo napięty, dlatego sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam