Napuchnięta górna powieka oka

Witam od 3 dni mam napuchnieta prawą górną powieke oka ,towarzyszy temu ból i uczucie ciała obcego. Czy to może być początek jęczmienia? Kilka lat temu miałam wycinaną gradówkę na lewej górnej powiece i objawy początkowe były podobne

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza okulisty.