Nasilające się potrzeby fizjologiczne w miejscach publicznych i myśli samobójcze

Witam. Mam wstydliwy problem. Jak jestem w szkole to bardzo chce mi sie sikac lub chce mi sie kupe. Ograniczam przez to picie. Bardzo sie denerwuje. W domu nie chce mi sie sikac tylko w miejscu publicznym. Nie moge sie załatwić w miejscu publicznym. Ani siku ani kupy. Bylem u psychologa i psychiatry. Mam leki i terapie ale nic to nie daje. Czesto mam mysli samobojcze. Nie wiem co robic ? Prosze o pomoc.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie napisałeś jak wiele czasu minęło od podjęcia leczenia, ale być może jest to zbyt krótki okres, aby leki i psychoterapia zaczęły działać. Jeśli natomiast minęło już dużo czasu, to może warto porozmawiać o tym, ze specjalistami, którzy Ci pomagają?
Pozdrawiam