Nasilający się ból brzucha u taty

Witam ! Mojego tatę męczy straszny ból brzucha, ból co 1-2 minuty się nasila i to mocno. Niedawno odebrałem go ze szpitala, ale oni powiedzieli, że jest wszystko ok. Zrobili mu tam prześwietlenie ale nic nie wykazało. Mieszkamy w Anglii i tu mają dziwny sposób leczenia. Potrzymali go niecałe 2 dni w szpitalu i nic nie zrobili.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Zalecam w razie utrzymywania się dolegliwości kolejną wizytę u lekarza rodzinnego bądź gastroenterologa. Wykonanie badań - morfologii krwi oraz USG jamy brzusznej. Pozdrawiam