Nasilający się ból podczas chodzenia

ezofilie -w wieku 56 lat krętarza większego ,oraz rzepki-przyczyna w takim wieku ?-nadmienię że dużo jazdy autem -taka praca ,leczenie ?.nadmienię że NLPZ działają w trakcie przyjmowania i też nie do końca ból ustępuje. wyniki badań ob i td -norma ból nasila się przy chodzeniu ,oraz przy przekręcaniu się w trakcie spania.przy siedzeniu nie boli pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.