Nasilanie się arytmii serca wieczorami pomimo stosowania leków

witam od 2 miesięcy zażywam lek concor cor 5mg w dawce 2,5 mg na dzień mam 32 lata trafiłem do szpitala 2 miesiące temu z migotaniem przedsionków i częstoskurczem nadkomorowym z akcją serca 150 na min. po badaniach echa serca i Holter Ekg wyniki w normie do 5 arytmii w ciągu doby echo nic nie wykazało również ( minimalne otłuszczenie serca) --wszystko było dobrze przy zastosowanym leku czasem zdarzały się małe arytmie natomiast od 2 dni wieczorami arytmia się nasila co mam zrobić?

Witam. W takiej sytuacji powinien Pan zgłosić się do lekarza który wykona ekg i zdecyduje o dalszym postępowaniu.