Nasilenie się ŁZS po zastosowaniu szamponu

Od roku nasiliło mi się łzs po szamponie krerium La Roche i wcierce na porost.Pojawiaja mi się w tych samych miejscach stany zapalne co tydzien lub 2,obecnie stosuje Emolium na suchą skórę głowy i szampon Linum,skóra na tych piekących miejscach bez zmian, ulgę dopiero sprawia mi nasmarowanie głowy olejem kokosowym. Doradzcie maść do czestego stosowania na te stany zapalne i jakąś glinke żeby nie podrażniła mi skóry a oczysciła skórę, bo po szamponach na łupież piecze mnie cała głowa.

Jeśli łojotokowe zapalenie skóry nie ustępuje od roku, to nie ma co liczyć na glinkę czy inne kosmetyki. Bez dermatologa się nie obejdzie. Najlepiej jak najszybciej.