Nasilenie trądziku a stosowane leki

Witam mam 23 lata i trądzik pospolity. Od miesiąca biorę tetralysal i od tego czasu zintensyfikował i pojawił mi się w zupełnie czystych częściach ciała trądzik. Zintensyfikował na plecach, ramionach i udach. A pojawił mi się po raz pierwszy na klatce, brzuchu i pośladkach. Nigdy wcześniej nie miałem tam trądziku, na pośladkach wykwitów jest bardzo dużo. O co chodzi?, czy to tetralysal czy trądzik mi się tak pogarsza. A jeśli trądzik tak mi się pogarsza to chyba antybiotyk nie działa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, konieczna jest wizyta u dermatologa celem modyfikacji leczenia, zmiany preparatu. Pozdrawiam