Natrętne myśli dotyczące swędzenia miejsc intymnych

czy można sobie wkrecic ze piecze srom ponieważ czasem mnie zaswedzi lub zapiecze ale duzo o tym mysle a w ciagu dnia jak nie mysle to nic nie swedzi i piecze a jak ide do ubikacji i mam zrobic siku to mysle czy bedzie piekło czy nie i czy takie objawy mozna sobie wkrecic do glowy?

Witam. Jeśli towarzyszą Pani natrętne myśli na temat zakażeń miejsc intymnych jak najbardziej możliwe jest, że będzie Pani odczuwała ich objawy. Myślę że tak właśnie jest w tej sytuacji. Nie mniej jednak w razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty ginekologa.