Natrętne myśli pomimo stosowania leków

Dzień dobry. Kilka miesięcy temu byłam na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu. Teraz jestem już w domu, ale natretne myśli powracają, mimo że stosuję zapisane leki. Czy to normalne? - może powinnam zmienić leki lub wrócić do szpitala?

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinna Pani rozpocząć psychoterapię. Dzięki niej dowie się Pani skąd wzięły się takie natrętne myśli oraz będzie pracować nad zmianą schematów poznawczych.
Pozdrawiam