Nawracające problemy z nerkami

Witam.Nigdy nie miałem większych problemów z chorobami, jednak ostatnio mam straszny problem z nerkami. Mianowicie, w ciągu 2 miesięcy leczyłem je już 2 razy, raz antybiotykiem, raz zwykłymi lekami, teraz dopadło mnie zapalenie oskrzeli i znów odczuwam straszne bóle nerek, lędźwi oraz kręgosłupa, dodam że jestem sportowcem, ostatnio lekarz sportowy powiedział mi że mogę mieć przeciążony kregosłup i problemy z nim, czy może to mieć jakiś wpływ na tą chorobę?Proszę o pomoc :)

Witam Pana,

Proszę wykonać sobie posiew moczu, co pozwoli ustalić Panu jakiego rodzaju jest infekcja. Warto również wykonac antybiogram i okreslić na jakie antybiotyki są wrażliwe bakterie, które wywołały zapalenie układu moczowego.Warto, aby pry okaji oznaczył Pan również parametry nerkowe - kreatyninę i mocznik.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz