Nawracające zapalenie mięśni
Witam serdecznie Bardzo proszę o podpowiedź do jakiego specjalisty powinnam się udać? Już po raz trzeci spotyka mnie zapalenie mięśni, Pani dr pierwszego kontaktu przepisała mi Biofenac on pomaga po czym ból wraca w niedługim czasie po zakończeniu terapii nim . Ból w znacznym stopniu ogranicza mnie ruchowo, z pleców promieniuje do ud lecz na rtg nie wyszły żadne przemieszczenia dysku itp. prócz lekkiej jedno bocznej skoliozy odc. lędźwiowego. Ból odczuwam także w karku rękach i barku.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruje wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.