Nawracające żółciowe zapalenia żołądka oraz żółty język

Witam od dłuższego czasu mam problemy z BILIRUBINĄ. Mam nawracające żółciowe zapalenia żółądka oraz żółty język. Wyniki wątrobowe wychodzą mi OK nie licząć BILIRUBINY, która wychodzi mi tak: bilirubina wolna - 16,19 (0-17,10) bilirubina całkowita - 22,8 (0-21) H bilirubina związana 6,70 (0-5) H Nadmienie, że jestem alergikiem uczulają mnie np. perfumy, środki chemiczne. Kiedy bilirubina mi rośnie często mam świąd skóry. Czy w tym wypadku wysokie dawki ostropestu są wskazane? Proszę o pomoc!

Można zastosować ten preparat, ale nie ma udowodnionych medycznych, jednoznacznych opinii lekarskich co do skuteczności tego preparatu.