Nawroty infekcji intymnych po korzystaniu z toalety w miejscu publicznych

Kiedy tylko skorzystam z toalety w miejscu publicznym mam infekcje intymne. Przy okazji zawsze zarażam mojego partnera. Jak uodpornić się żeby nie było tak częstych nawrotów?

Szanowna Pani, proszę stosować nakładki higieniczne podczas korzystania z publicznej toalety. Warto zastosować probiotyki ginekologiczne. Serdecznie pozdrawiam