Negatywne skutki siedzącego trybu życia

Witam serdecznie,

Negatywnym skutkiem siedzącego trybu życia może być przede wszystkim nadwaga i otyłość. Brak aktywności fizycznej sprzyja również rozwojowi m.in. hemoroidów, żylaków, nadciśnienia i cukrzycy typu 2. Przyczynia się także do powstawania zaparć. Zachęcam do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia!

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk