Negatywne testy ciążowe a brak miesiączki i szanse na dziecko

Witam Ostatnią miesiączkę miałam 25 stycznia Cykl mam 26 dniowe raczej regularne. 19 lutego powinnam dostać okres i nadal go nie ma i się nie zanosi bo nic mnie nie boli zrobiłam juz 3 testy wszystkie negatywne (na jednym po całym dniu zobaczyłam bardzo blada druga kreske prawie niewidoczną) czy mogę być w ciaży. Staramy sie o dzidzię. dodam ze kłuje mnie troche w dole brzucha i taak po bokach trochę.

Piotr Pilarski

Istnieje możliwość ciąży. Proszę powtórzyć test za tydzień i udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.