Negatywne zażywanie argininy na tribulus terrestris

na czy zażywanie tribulus terrestris, argininy może mieć jakieś negatywne skutki? uzyskałem odpowiedź, iż w dawkach leczniczych i profilaktycznych substancje te nie wywołują negatywnych skutków, a jakie to są dawki lecznicze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Są to dawki stosowane w terapii. Mogą być różne dla różnych jednostek chorobowych