Negatywny test ciążowy a możliwość ciąży i mdłości

okres miałam 24 czerwca do 28 rano i był krutszy od ostatniego o 1dzien a wieczorem kochaliśmy się i doszedł we mnie teraz mam mldlosci .staramy się o dziecko od pol roku dużo przytylam a le mam co miesiąc okres a test ciążowy był negatywny ,co robic

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży przy negatywnym wyniku testu jest bardzo niewielkie. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej celem m. in. wykonania badania beta hcg z krwi obwodowej które jest bardziej czułe niż domowy test ciążowy. Pisze Pani, że sporo przytyła. Może warto zrzucić kilka/kilkanaście zbędnych kilogramów bo mogą one mieć negatywny wpływ na Państwa starania i Pani zdrowie.