Nerwobóle w brzuchu z niewiadomych przyczyn

Od jakichś 4 miesięcy pobolewa mnie brzuch z różnych stron. Raz z lewej, raz z prawej, raz bardziej z tyłu jakby od pleców, a raz właśnie jakby od środka w brzuchu, raz na wysokości klatki piersiowej.. Miałam robione badania krwi, EKG i wszystko cacy.Lekarz powiedział, że to mogą być nerwobóle (ale przecież nie mam z czego).. Już nie wiem co mam robić, co to może być? Aż żyć się odechciewa, szybko łapie infekcje gardła, mam coś z kryptami migdałów. Czasem mam myśli, że to już koniec.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli po badaniu lekarz stwierdził brak patologii to ciężko jest podważać jego zdanie. Dla własnego spokoju proponowałbym udanie się ponownie na wizytę lekarską. Czy na pewno niczym się Pani nie denerwuje? twierdzenie, że "mam myśli, że to już koniec" są bardziej skłonne do zaproponowania Pani rozmowy z psychiatrą/psychologiem.