Nerwowość, drżenie, kłucie w klatce piersiowej i mdłości a wyniki badań

Co mi dolega jestem nerwowa trzęsie mi się w środku i wrażenie opuchnietego języka kucia w klatce piersiowej wrażenie trzęsienie się rąk i kolan mdłości skacze oko lub oczy mięśnie w nogach ramionach. Mam 34 lata tsh 0,75. ft3 4.20 ft4 11,33 Glukoza 99.5

Dzień dobry,

Nikt bez osobistego badania nie jest w stanie, ani nie może diagnozować Pani dolegliwości. Stąd namawiam na osobistą wizytę u lekarza POZ, a następnie na konsultacje u psychoterapeuty/psychiatry (np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie).

Jeśli nie ma somatycznych (chorobowych) przyczyn objawów najprawdopodobniej leżą one w psychice (są emocjonalne, nerwicowe). Należy się zgłosić do lekarza psychiatry i psychologa oraz podjac psychoterapię.