NEUT, EOS i RBC u dziecka

czy te wyniki syna są prawidłowe( syn lat 14) NEUT% 42,9% i strzałka do dołu,EOS% 5,2% i strzałka do góry,RBC 4,45 i strzałka do dołu,HCT 39,6% i strzałka do dołu oraz wyniki hormonów wolna tyroksyna(FT4) 0,94 i strzałka do dołu. Czy one mogą być spowodowane okresem dojrzewania oraz tym iż syn ma w wyniku holtera blok II stopnia p-k.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane, nieznaczne nieprawidłowości nie wydają się być powodem do niepokoju. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badań.