Problem z nadwagą po usunięciu wyrostka żółciowego

137kg przy 179cm wzrostu, woreczek żółciowy usunięty 10 lat temu i co dalej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. M

Zdecydowanie redukcja nadprogramowych kilogramów i zdrowe zasady odżywiania się, również choć drobna aktywność fizyczna w postaci spacerów. Proponuję spotkanie z dietetykiem, który pomoże zbilansować dietę i zmotywuje do pracy. Życzę motywacji i zachęcam do pracy.