Niebolesne zgrubienie w okolicy brodawki

Mam 22 lata. Karmie piersia moja 2 miesieczna corke. Wyczulam w lewej piersi niebolesne zgrubienie wielkości mniejszej niz 1cm. Jest zlokalizowane w okolicy brodawki. W prawej piersi w okolicy pachy wyczulam wieksze zgrubienie, podłużne, twarde, niebolesne. Wielkości ok 2cm. Dodam tylko, ze borykalam sie z zastojami pokarmu. Wizyte u lekarza mam w przyszlym tygodniu. Co to może byc. Proszę o odpowiedź?

Witam , nie jestem w stanie na odległość , bez zbadania powiedzieć co może być!!! Proszę pilnie zgłosić się do ginekologa!!! z.żurawski