Niechęć do życia, siła do alkoholu i środków farmakologicznych

Nie mam siły na nic. Jedynie pomysł pójścia po wódkę, żeby wymieszać ją z dużą ilością Alproxu wzbudza we mnie jakiekolwiek siły witalne. Żeby to się wreszcie skończyło... A że samozwańczą samobójczynią jestem nie od dziś- obawiam się, że skończyłoby się "tylko" na długim pobycie w szpitalu. A przecież nie do tego dążę... Zaczęłam rozważać inne sposoby, które do tej pory zbyt mnie przerażały. Skok z jedenastego piętra lub pociąg (mieszkam obok torów).

Witam Panią. Jak najszybciej powinna skonsultować się Pani z psychologiem i psychiatrą. Objawy które Pani opisuje mogą świadczyć o ciężkim stanie depresji. Jeśli nie poda się Pani leczeniu, nie da sobie Pani szansy na dobre życie. Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Psycholog
Adrian Szafrański

Witam Panią Serdecznie,

Chcę Pani powiedzieć, że zawsze jest rozwiązanie..., zawsze..., nawet jak teraz tego Pani nie zauważa.

Jest Pani potrzebna i ważna, proszę zaktywować wszelkie zasoby, jakie Pani posiada i
zawalczyć o siebie- właśnie teraz, jak jest tak trudno i ciężko, nawet, gdy czuje Pani, że nie ma już siły.

Proszę nie zostawać sama ze sobą, proszę się ujawnić, opowiedzieć o przyczynach, które doprowadziły Panią do takiego stanu.
Są ludzie, którzy chętnie Pani pomogą.

Rozmowa jest konieczna i przynosi ulgę.

Najlepiej, kiedy ktoś niezależny, obiektywny Panią wysłucha i pokaże inną perspektywę.
Trzeba wnikliwie rozważyć przyczyny i je usunąć.

Zapraszam Panią do rozmowy telefonicznej (nieodpłatnej).

Życzę szybkiego znalezienia sensu życia,
Irena mielnik-Madej

Witam Panią. Pani post na tym portalu odbieram jako próbę szukania innego rozwiązania poza tym, o którym Pani napisała. Moim zdaniem potrzebuje Pani specjalisty, który pomoże Pani taki "punkt zaczepienia" znaleźć. Proszę skorzystać z tego adresu:
Ośrodek Interwencji Kryzysowej
Piotrkowska 102
90-004 Łódź (łódzkie)
Telefon:
(0-42) 630-11-02
Pozdrawiam Panią