Niechęć dziecka do domowników

Witam, jestem mamą 27 miesięcznej córeczki, wychowuję ją razem z partnerem który ojcem biologicznym nie jest. Nasza trójka jest razem od kąd córka skończyła 11 miesięcy. Córka w ostatnim czasie odtrąca wszystkich bliskich... Dziadka, pradziadka, prababcie, ciocię, i mojego partnera. Nie chce się przywitać, pożegnać, nikt oprócz mnie nie może dotknąć jej rzeczy. Z pradziadkiem zawsze się wygłupiała, a teraz na zaczepki reaguje płaczem. Nie wiem co mam robić

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza