Nieco powiększona, normoechogenna, bez zmian ogniskowych bez wzmożenia przepływu naczyniowego
Witam od jakiegoś czasu źle się czuję nie miałam robionego tsh jedynie usg tarczycy opis następujący tarczyca nieco powiększona, normoechogenna, bez zmian ogniskowych bez wzmożenia przepływu naczyniowego. Wymiary płat prawy 8,5 ml objętości lewy 8,3 ml cisn do 4,7 mm grubości dolne bieguny platow powyżej górnej krawędzi mostka. Powiększone okoliczne wezly chłonne szyigłównie po prawej do 11 mm w osi długiej. Codziennie mam lekkie bóle głowy i dziwne zawroty,włosy wypadają oczy podkrążone łamliwe

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, obraz tarczycy w badaniu USG jest prawidłowy. Prosze poczekać na wynik badania TSH. Pozdrawiam