Niedoczynność tarczycy i podejrzenie hiperinsulinemii

Witam mam niedoczynność tarczycy, lekarz podejrzewa u mnie hiperinsulinemie i w czerwcu będę miała badania w tym kierunku. Właśnie kończę karmić piersią, przez Maj mam zakończyć laktację by mój metabolizm funkcjonował jak przed ciążą aby badania wyszły wiarygodne. Moje pytanie jest takie czy w tym czasie (przez Maj) mogę pić napar z "Czystka" czy na razie się wstrzymać poczekać jak wyjdą wyniki. Niestety wizytę u swojego lekarza mam dopiero w czerwcu więc mam nadzieje że ktoś mi tu pomorze.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę nie pić czystka przed badaniami, po badaniach może Pani stosować.

Pozdrawiam