Niedomykalność zastawki mitralnej i blok lewej odnogi pęczki Hisa

Mam od dziecka stwierdzoną niedomykalność zastawki mitralnej; dwa lata temu doszedł do tego blok lewej pęczki Hisa. Ciśnienie w granicach 85/55 na co dzień. Do tego znaczna tachykardia Od wczoraj męczy mnie ból w mostku, bardzo szybko się męczę, oddech przyspieszył, brak siły na przejście kilkunastu metrów i uczucie "miękkości". Gorączki brak. Wizyta u kardiologa w piątek, dziś lekarz rodzinny przepisał Propranolon, którego pierwsza dawka zadziała bardzo nasennie, objawy zostały. Co się dzieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani niezwłocznie udać się na wizytę kontrolną do lekarza.