Niedosłuch na jedno ucho od 12. roku życia

Witam.. Jestem Justyna, mam 19 lat... od 12 roku życia, nie wiem czemu, prawie w ogóle nie słyszę na moje lewe ucho.. Ale od pewnego czasu, mam wrażenie, że mam coś w uchu, i słyszę tak jakby "tykanie" , jakby coś mi się odbijało z góry do dołu, i z powrotem.. Jest to naprawdę denerwującę uczucie, czy to są objawy jakiejś choroby?

Witam. Od 12 roku życia nie słyszy Pani na lewe ucho? A badania słuchu miała Pani wykonywane? Jakieś leczenie zostało podjęte? Koniecznie trzeba skonsultować się z laryngologiem w tej sprawie. Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbien