Niedowaga a modelowanie sylwetki

Witam :) Mam 19 lat, niedowagę (43 kg przy wzroście 164 cm). Marzy mi się piękna i zgrabna sylwetka a oprócz mojego osłabienia ze względu na niedowagę mam też chore serce i nie ćwiczyłam na wf ani nic bo nie mogłam nigdy.. Czy są jakieś sposoby na taką idealną sylwetkę bez treningów i wyrzekania się jedzenia? Moja dieta jest raczej zbilansowana. Odżywiam się zdrowo, 2 razy w tygodniu pozwalam sobie np na słodycz. Czy to dobre podejscie? Czy mogę pozwolić sobie na nie częściej ?

Z reguły zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego jest pierwszym podstawowym błędem. Niewydolność serca w bardzo zaawansowanym stadium eliminuje wysiłek fizyczny. W każdym innym przypadku należy dopasować poziom wysiłku do wydolności i nie rezygnować z niego zupełnie. Nie ma możliwości utrzymania wymarzonej sylwetki bez zbilansowania diety i wysiłku. Mięśnie nie powstają same z siebie. Proszę zastanowić się nad zmianą podejścia do życia. Może potrzeba nowego spojrzenia na Pani zdrowie. Pani nastawienie jest , jak widzę, już inne i warto teraz to promować.