Niekontrolowane skurcze ciała u 26-letniej osoby

Co mi może dolegać . Mam Niekontrolowane skurcze co jakiś czas całego ciała, raz nogi raz ręki. Przechylając głowę do przodu do tyłu ale bardziej na boki odczuwam ucisk w plecach i pulsujący ucisk jakby w kręgosłupie promieniujący. Do tego problemy z czuciem, wzrokiem, i nauką. Miałem wykonany tomograf głowy, badanie krwi , holter, ciśnienie. Generalnie wszystko w normie.

Dzień dobry,

Bez zbadania Pana trudno postawić diagnozę. Jest sporo chorób neurologicznych, które mogą dawać takie objawy. Proszę zrobić sobie badania w kierunku neuroboreliozy i SM, jednak najlepiej będzie jak wcześniej skonsultuje się Pan z dobrym specjalistą, bo wymaga Pan dokładnego badania fizykalnego i wtedy łatwiej jest ustalać dalsze postępowanie diagnostyczne.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz